Strona główna > Ogłoszenia > Wybór terminu badań wymaganych przed przystąpieniem do stażu startującego 2 lipca

Data publikacji: 2018-06-09
Badania wymagane przed przystąpieniem do stażu w IBM startującego 2 lipca odbywają się w dniach 18 czerwca - 22 czerwca w przychodniach:
1. Medipartner, ul. Świętokrzyska 14 (skrót w ankiecie: Ś)
2. Medipartner, ul. Jasnogórska 1 (skrót w ankiecie: J)
Są to przychodnie współpracujące z IBM i koszt badań pokrywa IBM. Zostały nam udostępnione wskazane w ankiecie terminy. Należy wybrać jeden dogodny termin badań i oczywiście się na nim pojawić.
Zaznaczenie w ankiecie przykładowo
11:15 (21.06 J)
oznacza, że deklarują Państwo wybór terminu 21 czerwca o godzinie 11:15 w przychodni przy ulicy Jasnogórskiej 1.
Link do ankiety wyboru terminu badania
Uwaga 1: Wcześniej należy odebrać skierowanie na badanie, które wkrótce znajdzie się w Sekretariacie Instytutu Matematyki (skierowań jeszcze tam nie ma, proszę śledzić informację na tej stronie). Należy je wziąć do lekarza, bez tego badanie nie odbędzie się.
Uwaga 2: Proszę się dobrze zastanowić, bo zmiana nie będzie możliwa, bo wybierając termin blokuje się on dla innych. Tak więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Uwaga 3: W polu "Enter your name" proszę podać dane w formacie "Imię Nazwisko".
Uwaga 4: Najlepiej na badanie przybyć ok. 15 minut wcześniej.
Uwaga 5: Tę ankietę należy wypełnić do dnia 13 czerwca do godziny 12:00.
Uwaga 6: Proszę sobie gdzieś zanotować zaznaczony termin, bo żadne inne potwierdzenie nie będzie wysyłane. Proszę też nie pomylić przychodni, udając się na badanie.
Uwaga 7: Ankieta dotyczy osób rozpoczynających w IBM staż w dniu 2 lipca. Proszę o niewypełnianie ankiety przez innych studentów.
Uwaga 8: Jeśli ktoś nie może się zapisać na badanie, bo ma sytuację awaryjną, uprzejmie proszę o e-maila w tej sprawie.
Dziękuję za zaangażowanie,
Krzysztof Wesołowski
Wyświetleń 11610/ Wygenerowano w 0.14 msO projekcie · Firmy partnerskie · Kontakt · Logowanie studenta · Logowanie pracownika