Strona główna > O projekcie

O projekcie Politechniki Krakowskiej pt. "Program stażowy dla matematyków"

Okres realizacji projektu: 01.06.2018-1.10.2019
Numer i nazwa osi priorytetowej: III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju
Numer i nazwa działania: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym
Instytucja Pośrednicząca: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Dofinansowanie projektu z UE: 1 005 434 zł

Celem szczegółowym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój jest podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Projekt ma na celu realizację wysokiej jakości programów stażowych w ramach podnoszenia kompetencji, Studentek/Studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Kierunku Matematyka realizowanego na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Osobie odbywającej staż krajowy w ramach projektu przysługuje:
· Comiesięczne stypendium;
· Ubezpieczenie NNW;
· Dofinansowanie do zakwaterowania;
· Koszty przejazdu na staże komunikacją miejską;

Działania przewidziane w projekcie są zajęciami dodatkowymi w stosunku do toku studiów.
Wyświetleń 11617/ Wygenerowano w 0.25 msO projekcie · Firmy partnerskie · Kontakt · Logowanie studenta · Logowanie pracownika