Strona główna > Ogłoszenia > Instrukcja wypełniania dziennika w wersji elektronicznej

Instrukcja wypełniania dziennika w wersji elektronicznej

Data publikacji: 2018-06-07
1. Należy na bieżąco wprowadzać informacje o planowanej godzinie rozpoczęcia pracy i planowanej liczbie godzin pracy zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Przyjmującym na staż, z możliwie największym wyprzedzeniem czasowym, przy czym nie mniej, niż do końca następnego tygodnia.
2. Po zakończeniu pracy danego dnia należy upewnić się, że wprowadzone wcześniej dane dotyczące bieżącego dnia nie uległy zmianie. W takiej sytuacji należy skorygować informacje, gdyż od dnia następnego ich zmiana nie będzie możliwa.
3. Podsumowując: Dziennik elektroniczny należy wypełniać "od bieżącego dnia w przyszłość", zaś dziennik papierowy "od bieżącego dnia w przeszłość". Oczywiście muszą one się pokrywać, więc kolejność jest taka:
a) Ustalić z opiekunem stażu prognozowaną liczbę godzin do końca następnego tygodnia i wprowadzić do dziennika elektronicznego
b) Po przepracowanym dniu ewentualnie skorygować dziennik elektroniczny i wprowadzić liczbę przepracowanych godzin do dziennika papierowego.
4. Logowanie odbywa się poprzez kliknięcie odnośnika "Logowanie studenta" u dołu strony.
Przykładowy dziennik:
Wyświetleń 11600/ Wygenerowano w 0.25 msO projekcie · Firmy partnerskie · Kontakt · Logowanie studenta · Logowanie pracownika