Strona główna > Ogłoszenia > Instrukcja postępowania dla opiekunów stażystów

Instrukcja postępowania dla opiekunów stażystów

Data publikacji: 2018-06-05
1. Przed rozpoczęciem stażu należy opracować i podpisać "Prognozowany harmonogram stażu" (krótki opis zadań) i dostarczyć do Biura Projektu. Wpisana liczba godzin to wartość prognozowana, aby dać pewien obraz planowanego stażu, nie są to wartości w 100% obligujące.
2. Raz w miesiącu należy kontrolować "Comiesięczny dziennik stażu", składając podpis. Dziennik stażu najlepiej przechowywać w siedzibie Przyjmującego na staż, aby nie uległ zagubieniu. Jest on kluczowy do rozliczenia stażu. Opiekun ma wgląd w wypełniany przez Stażystę na bieżąco Dziennik stażu w wersji cyfrowej poprzez niniejszą stronę internetową.
3. Po zakończeniu stażu należy opracować i podpisać "Raport końcowy po zakończeniu stażu". Mile widziane są również wszelkie certyfikaty potwierdzające uzyskane przez studentów kompetencje, gdyż mogą się one przydać w dalszym życiu zawodowym studentów.
4. Po zakończeniu stażu należy wystawić zaświadczenie o odbyciu stażu na własnym formularzu. Dokumenty trzeba dostarczyć do Biura Projektu.
Wyświetleń 11624/ Wygenerowano w 0.13 msO projekcie · Firmy partnerskie · Kontakt · Logowanie studenta · Logowanie pracownika