Strona główna > Ogłoszenia > Badania wymagane przed przystąpieniem do stażu startującego 11 czerwca

Badania wymagane przed przystąpieniem do stażu startującego 11 czerwca

Data publikacji: 2018-06-04
Badania wymagane przed przystąpieniem do stażu odbywają się w dniu 8 czerwca (piątek) w przychodniach:
1. Medicover, ul. Bora-Komorowskiego 25B (skrót w ankiecie: BK)
2. Medipartner, ul. Jasnogórska 1 (skrót w ankiecie: J)
Są to przychodnie współpracujące z IBM i koszt badań pokrywa IBM. Zostały nam udostępnione wskazane w ankiecie terminy. Należy wybrać jeden dogodny termin badań i oczywiście się na nim pojawić. Tylko w sytuacji awaryjnej można zadzwonić do którejś z tych przychodni i ustalić termin w którymś z wcześniejszych dni. Badania muszą być wykonane do piątku pod rygorem wykreślenia z programu stażowego, gdyż staż rusza w poniedziałek.
Link do ankiety wyboru terminu badania
Uwaga 1: Wcześniej należy odebrać skierowanie na badanie, które znajduje się w Sekretariacie Instytutu Matematyki. Należy je odebrać we wtorek 5 czerwca do godziny 15:00, najpóźniej w środę do 15:00. Należy je wziąć do lekarza, bez tego badanie nie odbędzie się.
Uwaga 2: Proszę się dobrze zastanowić, bo zmiana nie będzie możliwa, bo wybierając termin blokuje się on dla innych. Tak więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Uwaga 3: W polu "Enter your name" proszę podać dane w formacie "Imię Nazwisko".
Uwaga 4: Najlepiej na badanie przybyć ok. 15 minut wcześniej.
Uwaga 5: Ankietę należy wypełnić do wtorku 5 czerwca do godziny 12:00.
Uwaga 6: Proszę sobie gdzieś zanotować zaznaczony termin, bo żadne inne potwierdzenie nie będzie wysyłane. Proszę też nie pomylić przychodni udając się na badanie.
Uwaga 7: Ankieta dotyczy osób rozpoczynających staż 11 czerwca (tylko do tych osób wysyłałem maila). Proszę o niewypełnianie ankiety przez studentów, nie rozpoczynających 11 czerwca.
Uwaga 8: Właśnie zauważyłem, że jest 20 terminów, a 22 studentów. Jedna osoba nie może w piątek (sytuacja awaryjna) i musi osobiście ustalić termin, zatem brakuje tylko jednego miejsca. Osobę, dla której braknie miejsca proszę o e-mail.
Uwaga 9: Jeśli ktoś nie może się zapisać na badanie, bo ma sytuację awaryjną i nie może być w piątek, uprzejmie proszę o e-maila w tej sprawie.
Dziękujemy za zaangażowanie.
Wyświetleń 11604/ Wygenerowano w 0.33 msO projekcie · Firmy partnerskie · Kontakt · Logowanie studenta · Logowanie pracownika